Zadzwoń do nas || +48 519 812 222

DRUKARKI 

NAPRAWA-SPRZEDAŻ, NOWE-UŻYWANE

GWARANCJA 6-12miesięcy!

Drukarki TM-u295 Z PORTEM SZEREGOWYM rs232.

EPROM z protokołem FDW w drukarkach  należy zamontować samodzielnie. Drukarki sprzedawane są zawsze w wersji RS232. Tabliczki znamionowe z napisem RS232-FDW (zdjęcie poniżej) informują jedynie o typie zamontowanej pyty elektronicznej PCB. Producent w swoich oznaczeniach nie wyróżnił które drukarki mają płytę PCB nowego typu a które starego. Tam gdzie jest tabliczka, a nie ma na niej napisu FDW, nie można takiej drukarki przystosować do protokołu FDW.

Drukarka z napisem SP298-FDW, w zależności od zastosowanego programu EPROM, może działać albo w standardzie RS232 albo z protokołem FDW. Nie ma drukarek uniwersalnych!

Aby upewnić się o tym czy na pokładzie drukarki jest protokół FDW, należy wykonać wydruk testowy z udziałem przycisku RELEASE oraz z włącznikiem POWER, znajdującym się po lewej stronie boku drukarki. Pierwsza wydrukowana linijka, poinformuje nas o zainstalowanej wersji programu.

W przypadku zakupu drukarki z oprogramowaniem innym niż seryjne (RS232), Faktura Vat powinna uwzględniać wersję zamontowanego oprogramowania, widocznego na wydruku oraz na naklejce. Naklejka z wersją oprogramowania znajduje się bezpośrednio na EPROM-ie.
Posiadamy z demontażu programy (EPROM) do SP298: LP2 3.0, LP2 3.1, LP2 3.2, LP2 3.3.

Przy zamawianiu proszę podać do jakiego licznika drukarka ma być wykorzystana!

 

Nie sprzedajemy programów EPROM z protokołem FDW !

We do not sell EPROM systems with FDW!