Zadzwoń do nas || +48 519 812 222

W ostatnim czasie pojawiły się na rynku pojedyncze egzemplarze liczników PETRODAT-TMU z 11-to cyfrowymi numerami identyfikacyjnymi. Do tej pory numery były 8-io cyfrowe.

Nie wiemy dlaczego Firma BARTEC, producent tych liczników, odmawia nam identyfikacji oraz potwierdzenia prawidłowego formatu numeru identyfikacyjnego tych urządzeń. Uważamy, że odmowa jest bezprawna.

Wobec powyższego jesteśmy zmuszeni odmówić napraw liczników PETRODAT z 11-to numerowym oznakowaniem.

Nie sprzedajemy oraz nie wgrywamy oprogramowania!

Wyroby oznaczone jako nieoryginalne są bez oznaczeń fabrycznych oraz logo firmowego! Nie posiadają atestów Ex!

Zmiana oprogramowania w liczniku u nas odbywa się przez wymianę płytki PCB-CPU, na inną oryginalną, na której znajduje się już dane oprogramowanie.

Naprawa pojedynczych płytek PCB z urządzeń: PETRODAT, PETRO-COMP, MAK 3001, MAK 3002, MAK PLUS- VARIO.

Naprawiamy panele dotykowe w licznikach BARTEC TIGER 3003.

Przeprowadzamy  komputerowo kalibrację ekranu dotykowego w licznikach TIGER 3003.

Posiadamy w sprzedaży tańsze zamienniki przetwornicy 6861 o zwiększonym prądzie wyjściowym oraz zwiększoną wytrzymałością na zalania i niskie temperatury. Dolna temperatura pracy to -40 stopni C a prąd wyjściowy to ponad 4 ampery, o ponad jeden amper większy od oryginału. Elementy elektroniczne w całości są zalane izolacyjną masą ochronną, co stanowi jej odporność także na wibracje. Pasuje do MAK3001 oraz PETRO-COMP. Zachowuje funkcje ON/OFF. Oznaczenia wyprowadzeń są takie same. Konstrukcja przetwornicy została zaprojektowana z myślą o zabezpieczeniu przed zwarciem w instalacji. Z chwilą pojawienia się zwarcia przetwornica wyłączy napięcie wyjściowe na czas awarii (prąd w przewodach w trakcie zwarcia wtedy nie płynie). Możemy jej użyć również do innego, dowolnego urządzenia wydawczego. W tym celu należy połączyć ze sobą na stałe wyprowadzenia 2 i 32. Produkt nowy w ciągłej sprzedaży, pełna gwarancja 24-m-ce.