Zadzwoń do nas || +48 519 812 222

     Od 31 maja 2021r mamy czynny monitoring wysokiej rozdzielczości, rejestrujący wszystkie procesy zaczynając od rozpakowania przesyłki, poprzez naprawę i sprawdzenie przysłanego urządzenia, aż do jego zapakowania i przygotowania przesyłki do wysłania/odbioru.

    Monitoring ma na  celu wyeliminowanie wszelakich nieporozumień oraz wykluczenie pomyłek zaistniałych z naszej strony.

    Firma nasza zajmuje się naprawami aparatury Kontrolno-Pomiarowej montowanych na autocysternach do dystrybucji paliw ropopochodnych, LPG, AbBlue oraz do poboru i badania mleka. Usługi głównie wykonujemy na miejscu w siedzibie firmy. Naprawami przy cysternach wspieramy się  firmami które z nami ściśle współpracują.

    Prowadzimy sprzedaż części i podzespołów zarówno nowych jak i używanych: klawiatury, interfejsy, elektrozawory, czujniki temperatury, impulsatory, wyświetlacze. W naszej ofercie znajdują się również drukarki: TM-U295, SP296, TM-U220, TM-T88, MEFKA, BARTEC Typ:6881-1, 6881-30, Tally MP480, nowe i używane, które kompleksowo naprawiamy. Często dajemy tym urządzeniom „drugie życie”.

    Zajmujemy się również modernizacjami urządzeń.

   Firma nasza produkuje sprzęt diagnostyczny służący do napraw urządzeń systemowych zamontowanych głównie na autocysternach.

Naszą działalnością obejmujemy również niewielką produkcję podzespołów elektronicznych które albo są na rynku bardzo drogie albo nie występują w sprzedaży jako elementy zamienne. Dajemy na nasze produkty wieloletnie a czasami doźywotnią gwarancje.

    Tworzymy własne projekty i rozwiązania. Nasze produkty nie posiadają certyfikatów przeciwwybuchowych Ex!

Udokumentowany zasięg naszej działalności  wykracza daleko poza granice Unii Europejskiej. 

   Zachęcamy do współpracy zarówno firmy zajmujące się sprzedażą i transportem paliw jak i inne serwisy.