SERWISOWY MFlow.

***

  

  

  

 

***

    Art 390. Oryginalne oprogramowanie EPROM z językiem polskim, wersja 5.15PL MID dostępne u nas w cenie 500zł.    Oprogramowanie pasuje również do naszych liczników serwisowych. Do każdego zakupu dołączona jest Faktura Vat, która stanowi dowód na legalność oprogramowania.  

                                                 Zdjęcie KLIKNIJ TU.  

    Art 391. Program EPROM  5.19PL MID.  Cena 600zł.

                                     Zdjęcie KLIKNIJ TU.    

***

     Płytki i liczniki serwisowe, tylko na wcześniejsze zamówienie.

Płytki PCB, serwisowe do liczników MultiFlow naszej produkcji. REFURBISHED.

  Płytki serwisowe, jak sama nazwa wskazuje, służą do serwisowania cystern wyposażonych w liczydła MultiFlow. Mają za zadanie ułatwić lokalizację uszkodzeń oraz diagnostykę systemu. Płytki wyposażone są dodatkowo w diody LED które sygnalizują poprawną pracę podzespołów. Nie posiadają certyfikatów oraz oprogramowania.  Oprogramowanie należy przełożyć z naprawianego licznika bądź zakupić osobno.  Gwarancja 12-miesięcy. Uwaga. Zarówno samych płytek, jak i całych zestawów serwisowych, nie zalecamy wykorzystywać jako docelowych elementów zamiennych w cysternach podlegającym legalizacji w Urzędzie Miar.

 

  Wszystkie płytki montowane są na wysokiej jakości obwodach drukowanych. Przykładowe zdjęcie płytki PCB_CPU przed montażem zamieszczone jest powyżej. Powiększenie- Kliknij na zdjęcie.

***

   Art 346. PCB  MF_CPU SERWISOWA do licznika MultiFlow. Wyrób nieoryginalny. REFURBISHED. Płyta bez oprogramowania. Price 400EUR.

***

  Art 347. PCB MF_POWER SERWISOWA do licznika MultiFlow. Wyrób nieoryginalny. REFURBISHED. Price 400EUR.

***

  Art 348. Komplet serwisowy dwóch płyt REFURBISHED  PCB do licznika MultiFlow. Wyrób nieoryginalny. Price 600EUR.  

*

Art 354. Wspornik do PCB. Price 15 EUR.

***

  Art 349. PCB MF_DISPLAY SERWISOWA, do licznika MultiFlow. Wyrób nieoryginalny. REFURBISHED. Bez oprogramowania. Płyta wyposażona jest dodatkowo w pamięć spełniającą funkcje karty chipowej, nie wymaga czytnika oraz kart! W przypadku podłączenia czytnika kart, po wsadzeniu do czytnika karty chipowej, priorytet przejmuje karta chipowa. Po wyjęciu z czytnika karty chipowej funkcje karty przejmuje automatycznie nasza płyta PCB_DISPLAY. Price 300 EUR.

  Płytka wyposażona jest w sygnalizacyjne diody LED sygnalizujące poprawną pracę  panela wyświetlacza oraz w złącze do odbiornika zdalnego sterowania (funkcje start oraz stop). Zdalne sterowanie wyposażone jest w dwa radiowe piloty.

***

 

    Art 352. To co na zdjęciach. Kompletny panel ze zdalnym sterowaniem razem z pilotami, bez obudowy. Wyrób nieoryginalny. Price 650 EUR.

                                                       Art 356. 1szt.

  Piloty stosowane przez naszą firmę do włączania i wyłączania pompy. Do jednego urządzenia można  przystosować, w bardzo prosty sposób, jednocześnie do 100 pilotów. W komplecie seryjnie  zawsze są dwa piloty. Można zawsze dokupić pojedynczy pilot. Cena 80zł.

 

    Art 353. Kompletny panel bez zdalnego sterowania oraz bez pilotów i obudowy.Wyrób nieoryginalny. Price 500 EUR. 

***

 

   Art 357. Kompletny panel bez zdalnego sterowania w obudowie (TOP). Obudowa nowa tego samego niemieckiego producenta co oryginał. Produkt nieoryginalny. Price 600 EUR.

***

    Art 358. Kompletny całkowicie nowy panel serwisowy w obudowie (TOP)  ze zdalnym sterowaniem (dwa piloty). Produkt nieoryginalny. Bez oprogramowania.  Price 750EUR.

***

   Art 359. Obudowa (TOP). Produkt nowy. Price 100 EUR.

    Różnica obudowy z oryginałem jest w rodzaju zastosowanych śrub mocujących. W oryginale są śruby na imbus a w naszej ofercie śruby są na "gwiazdkę". Dodatkowo brak jest otworu na czytnik kart. W naszym urządzeniu,  czytnik zastępuje dodatkowa pamięć zamontowana na płycie PCB wyświetlacza. W oryginalnej obudowie co najmniej  jedna ze śrub jest wystająca i posiada otwór na przeciągnięcie plomby. W naszej obudowie ze względu na przeznaczenie, nie ma specjalnego przystosowania do plombowania.

***

   Art 360. Obudowa dolna (Bottom), głębokość  33mm. Obudowa do MFlow w wersji A1 (Ex). z tgz. tubą. Price 100EUR.

***

   Istnieje możliwość skompletowania całego licznika serwisowego  MultiFlow wraz z obudową. Wszystkie elementy wraz z obudową są nowe i nieoryginalne. Bez oprogramowania oraz bez atestów.

  Cena kompletnego licznika serwisowego: 1300 EUR. Do poprawnej pracy licznika serwisowego należy dokupić dwa układy EPROM z oprogramowaniem.

  Licznik nie przystosowany do legalizacji przez Urząd Miar w Polsce.

***

 

   Art 370. Płytka PCB do liczników MultiFlow przystosowująca licznik do pracy z elektrozaworami na napięcie 24V.  Wymiary płytki: 47mmX45mm. Dodatkowo zabezpiecza licznik przed uszkodzeniem pochodzącym od strony elektrozaworów. Obsługuje max do 5 elektrozaworów. Użyte tranzystory mocy MOSFET zapewniają bardzo duże prądy załączania. Wyjścia oddzielone od licznika galwanicznie. Szczególnie przydatne przy zmianie licznika na MultiFlow. Większość elektrozaworów w instalacji występujących na autocysternach jest na napięcie 24V. Na płytce zamontowane są diody LED w kolorze białym, sygnalizujące aktywne elektrozawory. Małe wymiary płytki, niska cena oraz bardzo łatwy montaż w środku licznika nie wymagający lutowania.

V input: 4V-26V.

V output: 24V.

Iliść kanałów: max 5.

  Dla większej ilości kanałów niż 5, należy użyć dwóch płytek.

                                       

***

   Art 153. Klawiatura membranowa do MultiFlow. Klawiatura posiada na sobie klej. Produkt nieoryginalny.

***

   Art 324. Przewód z wtyczkami 2X6 PIN łączący panel wyświetlacza z CPU.

***

   Art 351. Taśma łącząca płytki PCB 40PIN.

***

    Art 325. Wtyczka żeńska kompletna na przewód panela wyświetlacza MultiFlow. KLIKNIJ TU.

***

              

   Art 323. Bateria 1/2AA do MFlow.

***

 

    Art 321. Wtyczka przyłączeniowa do Multifow 14-PIN (3.5mm).

   Art 322. Wtyczka przyłączeniowa do Multiflow 16-PIN (3.5mm).

***

  

 

    Art 275. Układ scalony, przetwornik analogowo-cyfrowy, AD7711AR, AD7711ARZ.

 

 

 

 

***

 

  

    Art 276. MC68332.   Mikroprocesor. Możliwość wymiany po dostarczeniu płytki PCB-CPU lub całego licznika.

 

***

 Art 278. LTC1334CSW.

  Układ scalony komunikacji RS232.

 

 

***

 

  Art 053. Drukarka SP298MD RS232-FDW. Możliwość pracy w standardzie RS232 albo z protokołem FDW. 

   Drukarki sprzedawane w wersji RS232. Układ EPROM z protokołem FDW należy założyć we własnym zakresie.

   Więcej w zakładce DRUKARKI. KLIKNIJ TU.

***

                                              

                                   Art 108.

                                                                                         KLIKNIJ TU.