***

    

    Obecnie nie zajmujemy się naprawami: pomp, silników hydraulicznych, dennic, włazów, modernizacją oddolnego nalewania, dozorami oraz legalizacjami.

     Czym się specjalizujemy?    

   Specjalizujemy się w naprawach liczników elektronicznych, drukarek, interfejsów, kontrolerów, przepływomierzy, impulsatorów, elektronicznych i  pneumatycznych układów wykonawczych, czujników przepełnień.

  Czyli głównie e l e k t r o n i k ą.  Ale przede wszystkim tą elektroniką w urządzeniach, z którą nie radzą sobie inni.

   Serwis który prowadzimy realizujemy głównie wysyłkowo.

 

 

  Zajmujemy się również projektowaniem oraz produkcją różnych modułów elektronicznych, klawiatur, frontów foliowych, wyświetlaczy, potrzebnych do napraw oraz do modernizacji układów wydawczych (REFURBISHED). Posiadamy naszej produkcji szeroką gamę podzespołów zastępczych, które w oryginale są zalewane przez producentów  klejem. Taka zalewa, uniemożliwia ich naprawę. Nie występują one również w sprzedaży. Do niedawna skłaniało to użytkowników do wymiany całych urządzeń.

   Na większość naszych podzespołów udzielamy rozszerzonych gwarancji, często dożywotnich. Jest to dowód na to, że nasze produkty nie posiadają wad ukrytych, zmniejszających czas eksploatacji.

 

                                

 

   Polecamy:

niewygodne.info.pl  KLIKNIJ TU