tel.kom. 519-812-222.

   W najbliższym czasie wprowadzamy do sprzedaży klawiatury do liczników Alfons Haar z linii CountMaster oraz X-Master. Klawiatury nieoryginalne. Cena klawiatury to ok.1000zł

***

 

  Tester PH-5 plus PROFESSIONAL. Najnowsza odsłona i zarazem ostatnia. Jest to już finalny wyrób testera. Tańszego poprzednika PH-5 pozostało do sprzedaży kilka sztuk. Wszystkie Testery mogą zastąpić PH-5 mini wyposażając ich w kabel Art 402. będą współpracować ze wszystkimi testerami na rynku.

 

 

   Art 402. Przewody do Testerów PH-5 oraz PH-5 plus umożliwiające wykorzystanie testerów jako Tester PH-5 mini (szerokopasmowy miernik parametrów impulsów wychodzących z poszczególnych czujników). Współpraca ze wszystkimi testerami będącymi na rynku.

***

 

  Art 395. Keypad, Keyboard for EMR3. Wyrób wysokiej jakości w ciągłej sprzedaży. Price 250 EUR. 

 

***

  Art 378.  Czujnik impulsów do turbiny pracującej w systemach Alfons Haar, odpowiednik Faure Herman FH71, już skończony. Cena to ok. 1/3 ceny fabrycznej. Trzy lata gwarancji.

Więcej w zakładce Alfons Haar.

                                              

                                             Art 378.

 

*

 

Widok czujnika oryginalnego FH71:

 

***

                                                                            Klawiatury membranowe do HECTRONIC w formie nalepki. Rozwiązanie jak w licznikach MultiFlow.  

                                     KLIKNIJ TU.

  

Art 297. Klawiatura membranowa do HECTRONIC. Klawiatura posiada na sobie klej. Zasada działania klawiatury jak w liczniku Multiflow, TE550. Klawiatura razem z przyłączem które nie jest widoczne na zdjęciu. Aby zamontować klawiaturę należy wykonać w obudowie podłużny otwór o długości ok. 20mm. Otwór znajduje się pod klawiaturą i nie jest widoczny. Po nalepieniu klawiatury, stara klawiatura jest całkowicie zasłonięta. Możliwość założenia klawiatury u nas w firmie, wystarczy zdemontować przód licznika i w dowolny sposób dostarczyć do nas. Wysoka jakość wykonania klawiatury. Pełna gwarancja. Price 300EUR.

***       

   Bartec. Wprowadziliśmy do stałej oferty naszej konstrukcji i produkcji moduły elektroniczne. Jeden to przekaźnik elektroniczny występujący w interfejsach pomiarowych i I/O Box-ach. Moduły służą do kontroli obwodu oraz załączaniem elektrozaworów. Odpowiednik produktu  BARTEC Typ: 6752-301. Max prąd włączania 1A.

              

                   

     Art 262 dla elektrozaworów na napięcie 12V oraz Art 263 dla napięcia 24V.

Poniżej widok modułu oryginalnego.

                                             KLIKNIJ.          

  Drugi moduł występuje w liczydłach PETRODAT pod symbolem 6730-300. Uszkodzenie tego modułu jest przyczyną braku wyświetlania. Działa  podświetlenie wyświetlacza oraz wszystkie dostępne funkcje.

                                   

                                        Art 264

Poniżej widok modułu oryginalnego.

   Moduły oryginalne można zdobyć jedynie z demontażu. Moduły oryginalne często ulegają uszkodzeniu, są awaryjne!

***

                             

     

***

                                      

                         

                 CDN...