tel.kom. 519-812-222.

 

 W ostatnim okresie zmieniliśmy lokalizację naszej firmy. Poczyniliśmy działania mające na celu  zmniejszenie kosztów  prowadzenia działalności. W związku z powyższym obniżamy ceny dla naszych klientów.

***

 Art 378.  Czujnik impulsów do turbiny pracującej w systemach Alfons Haar, odpowiednik Faure Herman FH71, już skończony. Cena to ok. 1/3 ceny fabrycznej. Trzy lata gwarancji.

Więcej w zakładce Alfons Haar.

                                              

                                             Art 378.

 

*

 

Widok czujnika oryginalnego FH71:

***

 

 

 Art 076. Interfejs do liczników ELZ A. HAAR.

Szerokie napięcie zasilania od 7V do 35V.

***

 

 

 

   Art 365. Interfejs do PETRODAT i PETRO-COMP. Odpowiednik interfejsu BARTEC Typ:6880-401. Więcej w zakładce  "Interfejs drukarki".KLIKNIJ TU.

***

 

    Niemożliwe stało się rzeczywistością. Płytki PCB serwisowe przeznaczone  do liczników MultiFlow już produkujemy. Funkcjonalność płytek 100% zgodna z oryginalnym produktem. Płytki nie są wyposażone w oprogramowanie! Więcej w dziale SENING MultiFlow KLIKNIJ TU.

***

  Drukarki SP298 z wmontowanym interfejsem do liczników PETRODAT oraz PETRO-COMP. Art 345. Więcej w zakładce Interfejs drukarki.

***

  Kończymy prace nad zdalnym sterowaniem do liczników MultiFlow. Cena zdalnego sterowania zawierającego dwa radiowe piloty to koszt ok. 600-700zł.

   ***

 

 

   Art 341.  Pełny zestaw PH5 w walizce serwisowej. Cena 3000zł, Price set 760EUR. Więcej w dziale DIAGNOSTYKA.

 

  Art 337. Tester czujników  przepełnieniowych PH-5. Nowa odsłona. Cena testera z ładowarką  bez wtyki to 1500zł. Tester kompletny z wtyką, ładowarką  i przewodami cena 2000zł. Gwarancja 2-lata.

 

Art 339. Tester PH5 mini.

   Wprowadzamy nowy produkt jako uzupełnienie do posiadanego testera.

Instrukcja pdf KLIKNIJ TU.

Instruction pdf_en. CLICK here.

 

 Więcej w zakładce DIAGNOSTYKA. KLIKNIJ TU.

 

***

  Wprowadzamy do ciągłej sprzedaży nowy nasz produkt. Regulatory napięcia 24,5V dedykowane do drukarek TM-U295 oraz SP298. Regulatory w dwóch wersjach: z wtyczkami zasilającymi Art 336W (widok na zdjęciu), Art336 bez wtyczki. Więcej w zakładce drukarki.

***

  Od 01.08.2016r wykonujemy chyba jako jedyni spolszczeń programu do PETRO-COMP (PETRODAT 3001).

Przykładowe wydruki:

JPEG KLIKNIJ TU.

PDF KLIKNIJ TU.

    W opracowaniu język polski do OTC-90. Wkrótce dostępne

                                  ***

  Projekt skończony. Dostępny w sprzedaży jest już interfejs pomiarowy całkowicie zamienny z interfejsem firmy BARTEC Typ: 6718. Nasze interfejsy współpracują z licznikami PETRODAT firmy BARTEC/ULTRAKUST. Wymiary, kształt oraz otwory płyty PCB naszego interfejsu, są identyczne do interfejsu firmy BARTEC.

  W odróżnieniu od interfejsów BARTEC, nasze interfejsy mają tak napisany program, że są one uniwersalne. Obsługują, nie jak dotąd jeden dedykowany typ impulsatora, tylko wszystkie dostępne  na rynku  impulsatory. Impulsatory na napięcie pracy 5V oraz 12V. 2, 3 kanałowe, NPN, PNP oraz THS- SENING, Alfons Haar, HECTRONIC, SAMPI, itd. Posiadają również czery kanały do sterowania elektrozaworami, standardowo na napięcie 24V. Na życzenie dostosujemy się do dowolnego napięcia, np: 12V.

   Produkt wysokiej jakości objęty pełną gwarancją. Interfejs poza obudową, nie posiada certyfikatu Ex!

  Art 303- Płyta PCB interfejsu,      pojedyncza wydawka bez obudowy. Cena ok. 2500zł. KLIKNIJ TU.

  Art 302-Kompletny interfejs z obudową. Cena ok. 3000zł.                     

  Art 305- Płyta PCB interfejsu, podwójna wydawka bez obudowy. Cena ok. 2800zł.

  Art 304- Interfejs kompletny z obudową, podwójna wydawka. Cena ok. 3300zł. KLIKNIJ TU.

   Art 309- Obudowa aluminiowa do interfejsów pomiarowych. KLIKNIJ TU.

  Nowa zakładka; INTERFEJSY POMIAROWA. KLIKNIJ TU.

   Jeden z następnych projektów do realizacji to bezprzewodowe drukarki EPSON TM-U295 oraz SP298 współpracujące ze wszystkimi licznikami. Zasięg działania do 20m.

                             

             ***                        

  Wprowadzamy kompleksowe usługi napraw liczników TE550, TE550 truck III. Nie ma znaczenia czy liczniki są używane do paliwa ropopochodnego czy też LPG.  Posiadamy w ciągłej sprzedaży klawiatury i wyświetlacze do tych urządzeń oraz wiele innych podzespołów. KLIKNIJ TU.

                                   ***

Nowość! Klawiatury membranowe do HECTRONIC w formie nalepki. Rozwiązanie jak w licznikach MultiFlow.  

                                     KLIKNIJ TU.

  

Art 297. Klawiatura membranowa do HECTRONIC. Klawiatura posiada na sobie klej. Zasada działania klawiatury jak w liczniku Multiflow, TE550. Klawiatura razem z przyłączem które nie jest widoczne na zdjęciu. Aby zamontować klawiaturę należy wykonać w obudowie podłużny otwór o długości ok. 20mm. Otwór znajduje się pod klawiaturą i nie jest widoczny. Po nalepieniu klawiatury, stara klawiatura jest całkowicie zasłonięta. Możliwość założenia klawiatury u nas w firmie, wystarczy zdemontować przód licznika i w dowolny sposób dostarczyć do nas. Wysoka jakość wykonania klawiatury. Pełna gwarancja. Price 300EUR.

***       

   Bartec. Wprowadziliśmy do stałej oferty naszej konstrukcji i produkcji moduły elektroniczne. Jeden to przekaźnik elektroniczny występujący w interfejsach pomiarowych i I/O Box-ach. Moduły służą do kontroli obwodu oraz załączaniem elektrozaworów. Odpowiednik produktu  BARTEC Typ: 6752-301. Max prąd włączania 1A.

              

                   

     Art 262 dla elektrozaworów na napięcie 12V oraz Art 263 dla napięcia 24V.

Poniżej widok modułu oryginalnego.

                                             KLIKNIJ.          

  Drugi moduł występuje w liczydłach PETRODAT pod symbolem 6730-300. Uszkodzenie tego modułu jest przyczyną braku wyświetlania. Działa  podświetlenie wyświetlacza oraz wszystkie dostępne funkcje.

                                   

                                        Art 264

Poniżej widok modułu oryginalnego.

   Moduły oryginalne można zdobyć jedynie z demontażu. Moduły oryginalne często ulegają uszkodzeniu, są awaryjne!

***

                              Art 267.

   DCE-1 BSV94 Moduł do interfejsów BARTEC- Już wytwarzamy zamiennik. Art 268.

 Poniżej widok zmontowanego podzespołu.

  Przystosujemy interfejsy pomiarowe 6717, 6718, 2-kanałowe (2-Kanal-Impulsgeber) przeznaczone do czujników SENING THS-J-SG2AL do pracy z dowolnym  impulsatorem, np: ELTOMATIC 2X100- PNP, lub trójkanałowym 3X100 NPN.

***UWAGA-NOWOŚĆ***    Przystosujemy interfejsy pomiarowe 6717, 6718,  3-kanałowe do pracy dwukanałowej z czujnikami SENING THS-J lub impulsatorami dwukanałowymi o dowolnym przesunięciu fazowym między kanałami oraz dowolnej polaryzacji NPN lub PNP.

***

                                      

                         

                 CDN...