tel.kom. 519-812-222.

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            

 

                                        

                          ***

    

    Obecnie nie zajmujemy się naprawami: pomp, silników hydraulicznych, dennic, włazów, modernizacją oddolnego nalewania, dozorami oraz legalizacjami. O wymienione czynności prosimy pytać w firmie MSL z Poznania oraz CYSTERNEX z miejscowości Klaudyn, które prowadzą z nami ścisłą współpracę serwisową. Zapewniam o niskich cenach. Jeżeli staniesz się klientem jednej z wyżej wymienionych firm, dodatkowo zyskujesz rabat cenowy na naprawę w naszej firmie. Jeżeli jesteś klientem naszej firmy, masz zagwarantowany rabat w wyżej wymienionych firmach.

     Czym się specjalizujemy?    

   Specjalizujemy się w naprawach liczników elektronicznych, drukarek, interfejsów, kontrolerów, przepływomierzy, impulsatorów, elektronicznych i  pneumatycznych układów wykonawczych, czujników przepełnień.

  Czyli głównie e l e k t r o n i k ą.  Ale przede wszystkim tą elektroniką w urządzeniach, z którą nie radzą sobie inni.

 Tak jak wszyscy nie lubimy konkurencji, tak więc staramy się być  b e z k o n k u r e n c y j n i .

 

 

  Zajmujemy się również projektowaniem oraz produkcją różnych modułów elektronicznych, klawiatur, frontów foliowych, wyświetlaczy, potrzebnych do napraw oraz do modernizacji układów wydawczych. Posiadamy naszej produkcji szeroką gamę podzespołów zastępczych, które w oryginale są zalewane przez producentów  klejem. Taka zalewa, uniemożliwia ich naprawę. Nie występują one również w sprzedaży. Do niedawna skłaniało to użytkowników do wymiany całych urządzeń.

   Na większość naszych podzespołów udzielamy rozszerzonych gwarancji, często dożywotnich. Jest to dowód na to, że nasze produkty nie posiadają wad ukrytych, zmniejszających czas eksploatacji.

 

                                

 

   Polecamy:

niewygodne.info.pl  KLIKNIJ TU