tel.kom. 519-812-222.

ZAKŁADKA NIEHUSER

 

                                                                      

   Fabryczne testery takie jak  NIEHUSER N17-SKG, EN WI296007  zdjęcie powyżej, działają na zasadzie wcześniej określonych przez producenta progów działania, przy których przekroczeniu pojawia się zaświecenie diod LED. W żadnym przypadku testerów dostępnych na rynku nie jesteśmy w stanie określić czy tester pokazuje koniec, środek czy początek kontrolowanego  zakresu. Działanie czujnika na granicy tolerancji dopuszczalnych parametrów najczęściej skutkuje kłopotami na terminalach załadunkowych. Z uwagi na różnorodność urządzeń na terminalach załadunkowych oraz brak ich pełnej zgodności z normą EN13922, należy wskazania  testerów takich  jak N17-SKG traktować jako orientacyjne. Proszę wziąć pod uwagę wpływ napięcia zasilania czujników oraz temperatury otoczenia, które są bardzo różne, na parametry wyjściowe czujników  kontrolowanych przez terminale załadunkowe.

   N17-SKG zmontowany jest na pojedynczej płytce PCB z montażem powierzchniowym. Sercem urządzenia jest mikroprocesor ATMEGA 128L. Na płytce znajduje się również transformator sieciowy z prostownikiem do ładowania akumulatora. Poniżej przedstawiamy zdjęcia rozkręconego testera. Szczególnie na uwagę zasługuje ostatnie zdjęcie. Jaka jest jakość wykonania w stosunku do ceny testera (cena producenta to 1963EUR)? To pytanie zostawiam bez odpowiedzi.

 

 

   

                           

Instrukcja N17-SKG j.angielski. KLIKNIJ TU.

                            ***

UWAGA.

   W najbliższym czasie uruchamiamy kolejną usługę polegającą na modernizacji istniejących już testerów N17-SKG. Testery będziemy wyposażać w cyfrowy odczyt pomiaru szerokości impulsów. Mały obudowany wyświetlacz będzie umieszczany w lewej dolnej  części testera. Pomiar będzie z zaprogramowanymi progami tak jak w testerze MT-5. Po przekroczeniu dopuszczalnych wartości, pomiar na wyświetlaczu będzie migał. Dla chętnych doposażymy tester N17-SKG w sygnalizację dźwiękową. Pytania prosimy kierować na   E-maila: info@andmak.pl

Przewidywany koszt modernizacji to 1500zł netto.